V náročnom zápase napokon porazený

14.04.2012 21:21

Dnes 14.4.2012 odohrala Žilina na domacej pôde svoj 29. ligový zápas tohtoročnej sezóny proti druhému tímu tabuľky TJ Slovan Chrenova. Hostia sa už hneď v 4.minúte radovali z prvého gólu keď Jerzy Makarewicz strieľal spoza obrancu a brankár Silvester Kačír nestíhol ani reagovať. Hneď na to v 9.minúte sa hostia ujali dvojgólového vedenia keď po tvrdej strele Jerzy Makarewicza brankár domácich dokázal loptu vyraziť iba pred seba, k tej sa dostal so šťastím Jerzy Makarewicz a skóroval. Ešte pred záverečným hvizdom, ktorý ukončil polčas hostia rozbehli parádnu akciu a po schrumáži v obrannom pásme MŠK Žilina sa pokúšal o odkop Quique Villegas. Šikovne ho pritiahol za dres hosťujúci Jerzy Makarewicz , k lopte sa dostáva Carel Burel a strelou z rohu pokutového územia dava gól. Polčas tak skončil 0:3 pre hostí. Domáci dokázali už iba v závere zápasu znížiť stav na na 1:3 po technickej strele Antóna Dzumelu ktorý zachytil nepresnú rozohrávku a oblúčikom prekonal brankára hostí.