Žilinčania víťazmi aj napriek prehre

11.04.2012 14:07

Dnes 11.4.2012 sa o 9:50 stretli v poslednom zápase pohára Mini cup, ktorý poriad MŠK Žilina práve domáci žilinčania proti druhému tímu turnaja Jasrabie pri Michalovciach. Zápas bol vyrovnaný do poslednej minúty. Domáci si vytvorili veľa šancí na skórovanie, ale tak isto aj hostia. Tý však boli úspešnejší keď sa im podarilo dvakrát prekonať domáceho brankára Silvestra Kačíra. Domáci ešte na konci za stavu 2:1 viac pritlačili na súpera bohužiaľ skórovať sa im už nepodarilo a zápas tak vyhralo Jastrabie, ktorému sa ešte v poslednej minúte podarilo skórovať po tretíkrát. Zápas skočil napokon 3:1 pre Jastrabie pri Michalovciach. Aj napriek prehre sa víťazom turnaja vďaka skóre stali žilinčania k triumfu im gratulujeme a ďakujeme všetkým účastníkom za krásny futbal, ktorý predviedli.

Reakcia na zápas J.Kotira: "Dnes sme dúfali vo víťazstvo. Vytvorili sme si niekoľko príležitostí skórovať žial nepreminili sme ich. Chlapcom aj tak ďakujem za predvedený výkon a myslím si, že sme právom víťazi turnaja. Ostatným tímom ďakujem za účasť a za ich skvelé výkony. Dúfam a verim, že sa ešte na podobnom turnaji stretneme a tešíme sa už na druhý ročník turnaja."